Raketoplán Poutník

Originální název: Starship Traveller

Perseus - 1995
ISBN: 80-901831-2-3

Perseus (1995) 80-901831-2-3 190

Raketoplán Poutník je vtažen do hrůzné černé díry jménem Setsian Void a vynoří se na jejím druhém konci v úplně neznámém vesmíru. Ty jsi kapitánem Poutníka a jeho osud leží ve tvých rukách. Podaří se ti nalézt cestu zpátky na Zemi od neznámých civilizací a planet, nebo budete ty i celá posádka odsouzeni navěky k zatracení v zapadlých končinách vesmíru, světelné roky od Země?
Čtvrtá kniha ze série Fighting Fantasy. (Založil/a: clotho)

nevermore
  11. 5. 2016, 17:04
Obsahuje spoiler spoiler Nevím, čím si Poutník vysloužil jedno z nejnižších hodnocení v kategorii Fighting fantasy. Meč se tentokrát vyměnil za phaser a nepřišlo mi to vůbec špatné - planeta pod halucinogenní drogou - no koho to napadne, než S. Jacksona :)

Specialitou je, že nevalíte sami za sebe, ale máte celou posádku, a každá má svý hodnoty, na které se hází. Ne že by záleželo na tom, kolik to je - i s nejnižšími hodnotami to správnou cestou zvládnete. Dá se zcela vyhnout soubojům a házení si na schopnosti. Klíčové info je u dítěte Luffa a v prostoru mezi dvěma vesmíry, kde je menší labyrint.
Já bych šel s procenty nahoru.
Peter.Melon
  31. 3. 2013, 9:50
Celekem dobrý gamebook,který jsem hrálů jako dítě a docela mě bavilo ho hrát.Stojí za zkoušku.Zkuste si ho také zahrát.