V bažinách škorpiónů

V bažinách škorpiónů Originální název: Scorpion Swamp

Perseus - 1995
ISBN: 80-85976-08-0

Perseus (1995) 80-85976-08-0 176

Celý život jsi slýchal o bažinách škorpiónů, protkané zrádnými cestičkami a stezkami, vedoucími přímo do náručí jejich zlovolných obyvatel. Jediné šlápnutí vedle znamená jistou, pomalou smrt. Avšak nyní močál skrývá také bohatství a slávu – a této výzvě tvým schopnostem nemůžeš odolat…
Osmá kniha ze série Fighting Fantasy. (Založil/a: clotho)

nevermore
  11. 5. 2013, 14:26
Podle mě velice kvalitně udělaný gamebook. Vyberete si, zda chcete hrát pro dobrého kouzelníka, joinnout dark side a nebo jít neutrální cestu a mapovat. Přičemž nejelhčí je patrně to první. Bažina je natolik vychcaně udělaná, že to vlasntě nefunguje ani jako nějakej velkej obdelník ale jako jedna hlavní cesta s odbočkami, přičemž se člověk stejně vždycky vrátí na tu linii původní. K dispozici jsou i nějaký kouzla.

Zajímavý byly věčně se obrozující mečovníci, vlastně přátelští bandité a všichni Pánové obývající bažinu. Myslím, že dobrý :)