Najdi SMRT

Najdi SMRT
Originální název: Appointment with F.E.A.R.

Perseus - 1997
ISBN: 80-86030-22-9

Perseus (1997) 80-86030-22-9 196

Sedmnáctá kniha ze série Fighting Fantasy.

S pomocí svých nadpřirozených schopností chráníš poctivé občany prosperujícího města Titan před terorismem, násilím, únosy a korupcí, které mají na svědomí bandy superzločinců. Tvým úkolem je najít místo přísně utajovaného setkání SMRTi, zajmout Titanového kyborga a jeho tlupu a přivést je před soud.
Dvě kostky, tužka a guma je vše, co k tomuto dobrodružství potřebuješ. Můžeš si vybrat ze čtyř nadpřirozených schopností – psionické schopnosti, nadlidskou sílu, speciální technické dovednosti či energetické výboje – a schopnost, kterou si vybereš, ovlivní průběh tvého úkolu. Budeš získávat a ztrácet body Hrdinství, čekají tě stopy, které budeš sledovat, nebezpečí jež potkáš, a zločinci, s nimiž budeš bojovat. (Založil/a: clotho)

Peter.Melon
  13. 12. 2012, 17:13
Skvělý gamebook!Kniha Najdi smrt snad nikoho nezklame!Je plná napětí,akce a dobrodružství.Líbí se mi i po letech.