Za bílými mřížemi

Za bílými mřížemi Originální název: Za bílými mřížemi

Petra - 1996
ISBN: 80-85984-08-3

Petra (1996) 80-85984-08-3 144

Příběh založený na autorky skutečných zážitcích z nemocnice, kde jako malá strávila několik měsíců s nemocným srdcem. Kniha zobrazuje především dramatické a zoufalé okamžiky, ve kterých jsou zahrnuty jak složitě prožívané dny v nemocnici (dívka na lůžku si nesmí číst, nesmí plakat a ani přemýšlet, aby se její stav nezhoršil), ale také odloučení od rodiny. (Založil/a: y0p)

Věra Řeháčková Věra Řeháčková
*14.08.1950

jatox
  20. 3. 2011, 19:03
Pamatuju si, že tohle mě hodně bavilo. Mám dojem, že to byla první kniha, kterou jsem přečetla opravdu na jeden zátah:-D
Za bílými mřížemi líčí, jak málo stačí pro "štěstí" pacienta a taky čtenáře přiměje vážit si svýho zdraví.
ForFreedom
  14. 7. 2010, 22:58
Těžko říct, jak hodnotit. Za bílými mřížemi jsem četla přibližně kolěm 12-tého roku, a tenkrát se mi to líbilo, ale pochybuji, že nebýt těch krásných vzpomínek na onu dobu nevinného přijímání skoro každé podivné knihy, jenž vylezla z tiskařského stroje, bych tomu teď dávala 3 hvězdičky. Přišlo mi to dost emotivní. Tenkrát.
Iwila
  18. 7. 2012, 8:50
Tuhle knížku mám pořád ráda, mám ji i podepsanou od autorky. :-) Myslím, že je to moc pěkné čtení pro děcka.