Šílená hra

Šílená hra Originální název: Amok Spiel

Deus - 2009
ISBN: 978-80-87087-93-0

Deus (2009) 978-80-87087-93-0 288

Měl to být její poslední den. Renomovaná kriminální psycholožka Ira Saminová si svou sebevraždu pečlivě naplánovala, neboť na ni těžce doléhá smrt nejstarší dcery. Než však stačí svůj záměr provést, je povolána do vysílacího studia, kde se odehrává brutální drama s rukojmími. Psychopat, který je drží, hraje morbidní hru: při živém vysílání volá zcela náhodně vybraným lidem. Když se volaný do telefonu ohlásí určitým heslem, propustí jedno rukojmí, když ne, jedno zastřelí. Muž tvrdí, že bude hrát tak dlouho, dokud do studia nepř?de jeho snoubenka, která je ale už měsíce mrtvá. Ira zahajuje bezvýchodné vyjednávání, kterému naslouchají miliony posluchačů… (Založil/a: slina)

Sebastian Fitzek Sebastian Fitzek
*13.10.1971

Juditha
  14. 3. 2016, 11:37
Kniha mě nebavila, ale chci si přečíst další knihy autora, protože další knihy jsou od čtenářů dobře hodnocené. Tato kniha byla taková zdlouhavá a špatně se mi četla.
Emmilli
  27. 6. 2015, 12:39
Na Sebastianovu prvotinu, dobrý. Nicméně jeho další knihy jsou asi stokrát lepší!! Příběh který se prakticky celý odehrává ve studiu neměckého radia. Chvilkama jsem si říkala ,, kdy už bude konec?,, Zbytečně se protahovali některé pasáže ale jinak se to číst dalo. Doporučuji spíš knihu Sběratel očí která je pro mě prozatím jedničkou