Babicovy dobroty - Jak jíst dobře, levně a s chutí

Originální název: Babicovy dobroty - Jak jíst dobře, levně a s chutí

Eminent - 2009
ISBN: 978-80-7281-389-6

Eminent (2009) 978-80-7281-389-6 164

Jiří Babica (1961), oblíbený protagonista cookingshow Babicovy dobroty televize Nova, přichází se svou první kuchařskou knihou. Dlouholeté působení v prestižních českých a německých restauracích, poznávání kuchyní všech kontinentů a potěšení z hledání nápadů, jak exotické prvky přenést domů tak, aby si je mohl snadno uvařit každý z nás - to jsou tři tajemství jeho úspěchu a divácké obliby.

V této kuchařce najdete jeho jedinečné polévky, zapékané dobroty, závitky a rolády, pokrmy z masa i zeleniny, také něco zcela speciálního a sladkou tečku na konec.
Takže dobrou chuť. (Založil/a: y0p)

vladislaus
  18. 3. 2012, 17:28
Mně tuhle knihu dala maminka. Po přečtení uvažuji z těch 70 receptů asi o sedmi, které by se daly vyzkoušet. Deset procent není moc.
moonchild
  7. 11. 2013, 15:58
Tahle kuchařka se mi líbí.Jirkovi se to opravdu povedla.Lepší je než od Zdenka Pohlreicha ke kterému nemám slušné slovo.
rosavtrave
  18. 11. 2011, 15:44
Knížku jsem dostala k vánocům, takže sama bych si ji asi nepořídila, nicméně pár receptů, které snad jednou vyzkouším, jsem v ní našla :)