Ve stínu jakuzy

Originální název: Yakuza moon

Víkend - 2010
ISBN: 978-80-7222-666-5

Víkend (2010) 978-80-7222-666-5 238

Shoko Tendo vyrůstala v rodině vysoce postaveného člena japonské gangsterské organizace jakuza, několik let prožila obklopena luxusem. Stávala se však obětí nejen otcových výbuchů vzteku, nýbrž i ústrků ze strany učitelů a spolužáků, kteří jí dali nálepku dítě jakuzy. Otcovo zadlužení a stupňující se kruté a nevybíravé ataky věřitelů a vymahačů dluhů způsobily v jejím mladém životě zlom. (Založil/a: Polárka)

Shoko Tendo Shoko Tendo
*1968

GODZILA
  22. 7. 2010, 16:01
Tak před dvěma roky jsem já a můj kamarád o této knize četli v jednom časopise a hned nás zaujala.Jenže bohužel tady nevyšla. Kamarád odjel pracovně do Anglie,kde si knihu koupil a přečetl a občas mi ji četl do sluchátka na Skype.Úryvky mě tak dostaly, že jsem litovala, že kniha tady nevyšla. A pak jsem jednou při bloudění v našem knihkupectví na tuhle knížku narazila a musela si ji koupit. Byla úžasná a samozřejmě si ji pak česky přečetl i kamarád a oba jsme si ji pochvalovali.
Vřele ji mohu všem doporučit. Je to sice taková jednohubka, čím myslím knihu, která se čte rychle a sama. Je to velmi poutavě vše napsané a popsané.
Cakee
  21. 7. 2013, 14:39
Dostala se mi do ruky jen náhodou... a jsem za to ráda, protože patří mezi ty knihy, které hltáte a nedokážete se odtrhnout.. přečetla jsem ji za den a ani jednou jsem neměla pocit, že by byla některá část nazajímavá...
Lukrezie
  1. 7. 2012, 20:59
Člověku z toho běhá mráz o zádech.Báa jsem se začít číst,ale jde to.Opravdu se čte velmi rychle.Zaímavé prostředí knihy i zápletky.