Smrtí život začíná

Smrtí život začíná Originální název: Smrtí život začíná

Jota - 2010
ISBN: 978-80-7217-771-4

Jota (2010) 978-80-7217-771-4 232

Katrina Wolfová je neúspěšná pojišťovací agentka, která to přehání s kofeinem a nikotinem, má pár kil navíc a komplikované vztahy s muži. Katrina Wolfová je prostě obyčejná třicátnice. Její problémy ovšem nejsou obyčejné, poněvadž Katrina-Rina je upírka. A někdo se snaží ukončit její poklidnou posmrtnou existenci zabodnutím osikového kolíku do srdce. Rina musí uhájit svůj ne-život a zjistit, kdo stojí za spiknutím, které má za cíl změnit poměr sil v upírské populaci Metropole.
Rina je sice upírka, ale není tajemná a uhrančivá a nemá ambice stát se erotickým symbolem mládeže. Spíše osloví obdivovatelky Bridget Jonesové, kterou připomíná svou prostořekostí, zmateností a smyslem pro humor. (Založil/a: y0p)

Gabriela Chrastilová Gabriela Chrastilová
*??.??.1978

Keatin
  11. 6. 2013, 17:29
Zvažovala jsem nad jednou hvězdičkou, nicméně, nakonec jsem jednu přidala, protože až taková hrůza to nebyla. :) Autorka se nad knihou příliš nezamýšlela, prostě další kniha, která vyšla vlivem upírského šílení. Knihu jsem dostala jako dárek, dle anotace nevypadala špatně, ale ...nedomyšlená, odbytá, špatně napsaná. A nejvíc mě dorazil lovec upírů alá Zaklínač, to už na mě bylo moc ...inu, jste-li odvážní, čtěte. Jednou z výhod je, že je to počteníčko na pár hodin. :)