Hodina čarodějnic III

Originální název: The Witching Hour

Paseka - 1995
ISBN: ISBN 80-7185-170-1

Paseka (1995) ISBN 80-7185-170-1 392

Sága o čarodějnicích z Mayfairu líčí historii celého rodu. Třetí díl. (Založil/a: Arcanis)

Irene
  18. 7. 2014, 20:34
Pro Roux: Ono to totiž není vyvrcholení trilogie, ale Hodina čarodějnic (vydaná ve 3 svazcích) je první část trilogie. Ta se skládá z knížek HODINA ČARODĚJNIC, LASHER a TALTOS. Lasher a Taltos ale bohužel v češtině nevyšly. Lashera mám přečteného v angličtině a nedávno jsem sehnala i Taltose, tak se moc těším.
Roux
  21. 12. 2011, 17:41
Abych pravdu řekla, tak žádné velké vyvrcholení trilogie se nekonalo. Tento díl se mi líbil ze všech třech nejmíň a konec byl jistým zklamáním. Zatím co první dva jsem si zamilovala, tak u třetího jsem měla co dělat, abych jej vůbec dočetla.
skableska
  30. 5. 2015, 10:33
I třetí díl mě bavil a mrzí mě, že další volná pokračování - Lasher a Taltos, se do češtiny nepřeložili... Každopádně celá trilogie se mic líbila a doporučuji. Bude se mi po čarodějnicích stýskat!!!