Tvář cizince

Originální název: Face of a Stranger

Moba - 2009
ISBN: 978-80-243-3674-9

Moba (2009) 978-80-243-3674-9 303

Na pozadí viktoriánského Londýna s jeho kapsáři, lichváři a pouličními metaři, s jeho magnáty a ovdovělými paničkami, vytvořila Ann Perry dynamický detektivní příběh s poutavou zápletkou. Třebaže se úspěšný detektiv William Monk zabývá vraždou Joscelina Greye, nejmladšího syna bohaté a vlivné rodiny Shelburnů, dostává se stále blíž k odkrytí své vlastní identity. Zdá se, že tyto dva případy spolu úzce souvisejí. Monk je totiž znepokojován divokými nočními můrami a podivnými vzpomínkami, které nasvědčují tomu, že má spoluúčast na vraždě... (Založil/a: Maja01)

Anne Perry Anne Perry
*28.10.1938

stepuli
  19. 2. 2014, 20:12
Dobrá detektivka, ve které hlavní detektiv odkrývá nejen zločin a vraha ale také tajemství vlastní identity a nehody při které ztratil paměť. Příběh je velmi dobrý, ale dost mi ho kazilo české vydání se spoustou překlepů. Už jsem se pomalu chystala napsat vydavateli..