Deníky psané v korzetu

Deníky psané v korzetu Originální název: The Corset Diaries

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-197-6

BB art (2007) 978-80-7381-197-6 288

Američanka Tessa prožívá těžké životní období. Ani tři roky po manželově smrti po něm nepřestala truchlit, a navíc nemá splacené všechny dluhy za jeho nákladnou léčbu. Blíží se jí čtyřicítka, je sama a nezdá se, že by se v jejím životě mohlo něco změnit – aspoň ne k lepšímu.
Nečekaně se ozve dávný kamarád z dob mládí a nabídne jí práci, která by splnila hned několik účelů – vytáhla by ji z dluhů a vytrhla z citové i tělesné izolace. Tessa souhlasí, i když skoro proti své vůli: neumí si představit, co ji čeká v britské reality show nazvané „Měsíc ze života britského viktoriánského vévody“, nechápe, proč by vévodkyni měla hrát zrovna ona, tlustá a stárnoucí vdova.
Na místě však zjistí, že reality show může být prima zábava; kolem je spousta osobitě potrhlých lidí, ať už mezi organizátory nebo v „rodině a služebnictvu“ vévodského sídla. Tessa bojuje sama se sebou, aby si opět zvykla na zvraty a pestrost života, před kterým se roky zavírala – ale jde to o to snáz, že jejím „vévodským manželem“ je Max, o pět let mladší, o spoustu kil lehčí, modrooký, černovlasý, horkokrevný, prostě krásný jako bůh. Může se zrodit láska před kamerou? Tessa v to začíná doufat od prvního okamžiku… (Založil/a: menymka)

Katie MacAlister Katie MacAlister
*??.??.1964

Clementine
  19. 6. 2013, 9:32
Tak tahle knížka mě bavila od první do poslední stránky! Humorem a stylem psaní mi dosti připomínala Bridgetku, což je v mých očích výhoda. Takže pokud si chcete hezky počíst,odpočinout si u knihy a navrh polechtat bránici, vřele knihu doporučuji!
menymka
  21. 7. 2010, 15:52
Tak u téhle knížky jsem se náramně pobavila:-)