Originální název: The Secret Language of Success

Bondy - Antonín Boraň - 2010
ISBN: 978-80-904471-7-2

Bondy - Antonín Boraň (2010) 978-80-904471-7-2 256

Jsou stovky knih a tisíce učených spisů o mluvě těla nebo – jak ji specialisté raději nazývají – o nonverbální komunikaci. Některé z nich jsou vysoce technicky zaměřené, několik málo je jich dosti čtivých, mnohé jsou poutavé a poučné. Mohou vám říci téměř vše, co byste chtěli vědět o řeči těla. S výjimkou té nejdůležitější věci: JAK JI POUŽÍVAT! Kniha D. Lewise se stala světovým bestsellerem. Vyšla ve více než 70 jazycích a nachází si stále nové a nové čtenáře. Také toto nejnovější české vydání je důležitým pomocníkem pro všechny, kteří vědí, že správně volenou řečí těla se dá mnohé nebo skoro všechno získat, ale v případě, že této řeči těla nerozumíme nebo ji neumíme ovládat, také hodně ztratit. (Založil/a: y0p)

David Lewis David Lewis
*1942

Lucy Sisk
  30. 8. 2014, 21:30
Rozhodně stojí za to se na to podívat. V mnoha kapitolách jsem našla přesně ty samé zkoušky, které zkouší i jedna paní profesorka. Doporučuji číst.
Betty96
  22. 11. 2016, 14:01
Kniha se mi velmi dobře četla. Byla zajímavá už jen tím, že vždy v kapitolách byly popsány příklady z praxe, a jak to ti lidé mohli změnit. Rozhodně knihu doporučuji každému, kdo se chystá na pracovní pohovor.
Adamodry
  17. 2. 2012, 10:47
Kniha je rozdělena do tří částí. První je zaměřena obecně na řeč těla a především na sebelásku. Druhá část popisuje setkání krok po kroku, každé gesto od vzdálenosti 7m při přiblížení, přes průběh setkání a rozchod. Ve třetí části se zabývá specialními případy setkání - svádění, mocenské hry, lhaní.
Veškeré gesta a je však třeba trénovat a trénovat...