Nízký tlak

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Ikar - 2015
ISBN: 9788024927039

Ikar (2015) 9788024927039 432

Bellamy bylo pouhých dvanáct let, když její starší sestra přišla násilně o život. Když po osmnácti letech napsala podle skutečných okolností Susaniny vraždy knihu, novináři odhalili její totožnost a Bellamy se stala terčem neznámého útočníka. Ve snaze tohoto útočníka identifikovat se mladá žena musí postavit duchům minulosti a vypořádat se nejen se složitým pletivem rodinných vztahů. Přesto se nehodlá zastavit, dokud se jí nepodaří Susanina vraha odhalit. (Založil/a: Lisbeth_Salander)

Daniel_852
  29. 9. 2016, 18:47
Vzhledem k tomu, že to je thriller jsem ji četl jako pohodovou knihu. Tohle se mi u Sandry Brown ještě nestalo...
maurarita
  2. 1. 2016, 20:03
Další zajímavá kniha , úžasný příběh se složitými rodinymi vazbami a lidskými osudy. Nechybí i napětí.
Evina Kalousová
  9. 3. 2016, 17:47
V první kapitole jsem si říkala, jestli ta knížka vůbec o něčem bude. Vůbec mě nepřesvědčila. Pak už to bylo lepší a hodně příjemně mě překvapila. Nejvíc mě překvapil závěr. Když jsem si představila tu situaci jak jí škrtí, přejel mi mráz po zádech. Jinak je tady skvěle popsaná jedna bohatá rodina, kde zdaleka nejsou vztahy tak jednoduché, jak by se zdálo. Na konci bylo i napětí a na pozadí milostný vztah hlavní hrdinky. Super, vřele doporučuji!! :-)
MiriamBlahova
  2. 11. 2016, 12:43
Obsahuje spoiler spoiler Kniha mě bavila! Líbila se mi komplikace zápletky. Nešlo pouze o vraždu a věčné hledání vraha, ale nápad s tornádem, které zkomplikovalo situaci, byl geniální! Bellamy patří k příjemným hlavním postavám, Dent je suverén (a jejich milostné scény byly opravdu peprné... škoda že se jich do knihy nevlezlo více!) Sandra Brown se již v předešlých románech předvedla jako skvělá vypravěčka, nic se nemění ani zde, musím ale přiznat, že jsem četla už i lepší díla této výborné spisovatelky.
hanci.hp
  23. 6. 2016, 13:35
Nedočteno. Odloženo v polovině knihy. Najednou mě přestal příběh zajímat. Knihy běžně neodkládám nepřečtené, ale tohle asi bude výjimka.
Jahůdka79
  28. 5. 2016, 21:29
Moje první kniha od Sandry a určitě né poslední.Příběh měl spád a napětí.Hezky jsem u knihy zrelaxovala.
KamcaR
  6. 10. 2015, 9:54
Čtivé, odpočinkové čtení, ale vzhledem k tomu, že pár Sandřiných knih už mám za sebou, zdá se mi, že umí fabulovat uveřitelněji a napětí podat dramatičtěji než v této knize. Ale zklamání to není.
pandin
  23. 12. 2015, 17:39
Přemrštěná zápletka, nepříliš hluboká myšlenka knihy, první a zároveň poslední kniha od této autorky: dočetla jsem, ale s velkým přemáháním.