Příručka špatné matky

Originální název: Bad Mother’s Handbook

Argo - 2005
ISBN: 978-80-7203-696-7

Argo (2005) 978-80-7203-696-7 304

Připadáte si stará na to, abyste po vodce zvracela, anebo příliš mladá, abyste se stala matkou? Tato kniha je prvním románem anglické spisovatelky Kate Longové, žijící ve Shropshire. Ve stejném roce, ve kterém byl Blair zvolen premiérem a zemřela Diana, mají Charlotta, Karen a bábinka zcela jiné starosti. Nechápou, co se kolem i v nich samotných odehrává. Proč je všechno tak složité? Proč ty nejsměšnější omyly přinášejí katastrofální následky? Každého z vás osloví vtipné a zároveň moudré vyprávění o mateřství a dětství v jeho nejrozmanitějších podobách, od chvíle, kdy se protrhne kondom či podáte žádost o rozvod, od okamžiku, kdy poprvé uslyšíte pláč vlastního dítěte, až do té doby, než si uvědomíte, že je tolik různých matek, kolik po světě běhá dětí, a že tou nejdůležitější věcí na světě je láska. (Založil/a: xjane)

Kate Long Kate Long
*??.??.1964

marcellia
  3. 10. 2015, 8:43
Souhlasím se skranak,i já se vcelku pobavila,jen ten konec byl bohužel poněkud nudnější.Dávám lepší trojku:-)
skranak
  12. 1. 2013, 20:09
Kniha mě pobavila, i když jsem od ní čekala více. Děj se totiž dá docela dobře odhadnout a i jak bude dál kniha pokračovat. Ale líbila se mi a doporučila bych ji. Spíše pro ženy.