Šerif z Thunder Pointu

Originální název: The Newcomer

Ikar - 2015
ISBN: 978-80-249-2773-2

Ikar (2015) 978-80-249-2773-2 312

Zástupce šerifa Mac McCain dohlíží na městečko Thunder Point i na své tři děti, které vychovává sám. Konečně se ale zdá, že i on našel štěstí po boku dlouholeté kamarádky Giny Jamesové, se kterou zatím sdílel jen radosti i strasti při výchově jejich stejně starých dospívajících dcer. Oba teď zaplavila nečekaná láska a cítí se znovu jako teenageři – najednou se jeden druhého nedokáží nabažit. Zažívají chvíle dosud nepoznaného štěstí, když se jejich životy obrátí vzhůru nohama. A nejenom jim. V městečku se nečekaně objeví Macova bývalá manželka, Ginina dcera Ashley prožívá vážnou citovou krizi a jejich dobří přátelé Sára a Cooper musí řešit pracovní i soukromá dramata. Mac a Gina vědí, že jsou stvoření jeden pro druhého, dokáže je ale jejich láska přenést přes všechny překážky? (Založil/a: dadlinka)

locin
  12. 10. 2016, 12:56
Ani tento díl můj názor nezměnil. Série Virgin River je pro mě stále na prvním místě. Bohužel další díly z Virgin River si budeme moci přečíst, už jen a pouze v originále..