Originální název: Muž sedmi sester

Jonathan Livingston - 2014
ISBN: 978-80-87835-50-0

Jonathan Livingston (2014) 978-80-87835-50-0 210
Ivo Železný (1999) 80-7116-961-7 200

Hlavní hrdina žije celý svůj život pod rouškou vtipů a kanadských žertů, ve kterých naprosto vyniká. Tato kniha je příběhem o jeho životním vtipu, kdy se pokusí během sedmi dnů oplodnit sedm sester.
Nakonec však netuší, že ten opravdu životní vtip ho teprve čeká. (Založil/a: Nelischka)

kamie
  30. 4. 2011, 9:48
Zpočátku trošku pornografické jazykové cvičení, je znát, že jsou to Havlíčkovy počátky, protože ještě nedosahuje takové propracovanosti jako v pozdějších dílech, ale jinak výborné počtení.
Broza
  24. 3. 2014, 16:23
Nejvíce mě zaujala originalita psaní, hlavně pokud jde o popis a přirovnání. (př. dítě přirovnané k myšímu hovínku a vrásčité mrkvi) Konec mě trochu zklamal a odradil, proto jedna hvězda dolů.
Nelischka
  25. 7. 2010, 14:13
Kniha nepřináší jen humorný příběh, ale překvapí nás svou otevřeností, se kterou klasik jako Jaroslav Havlíček bezesporu je popisuje vztah hlavního hrdiny ke všem sestrám. Především jde o čistě fyzickou stránku :)