Hotel v Paříži: pokoj č. 3

Hotel v Paříži: pokoj č. 3

Podtitul: Francouzská erotická trilogie, která zapálí svět

Originální název: Hotel v Paříži: pokoj č. 3

XYZ - 2015
ISBN: 978-80-7505-165-3

XYZ (2015) 978-80-7505-165-3 424

Třetí díl erotické trilogie, která je označována jako francouzská odpověď na Padesát odstínů šedi. Paříž v prvních červnových dnech roku 2010, hotelový pokoj dopoledne... Annabelle a Louis jsou svoji. Jejich objetí zůstávají stejně vášnivá a v žilách jim proudí stejná smyslnost, která je přivádí až do důvěrně známých pokojů v Hotelu des Charmes. Dokážou se spolu milovat hodiny, dny, měsíce, roky... I na místech, která patří pouze jim, je ale dohánějí intriky Louisova bratra Davida a strhávají je do ničivé temnoty. Annabelle zároveň nevzdává pátraní po tajemné minulosti rodiny Barletových a odhaluje netušené souvislosti. Kdo byli rodiče Davida a Aurory? Jakou tajnou dohodu mezi sebou oba bratři mají? (Založil/a: icekafe)

Emma Mars Emma Mars

Dumbicek
  14. 9. 2015, 7:21
Po přečtení všech dílů musím říct, že pro mě to rozhodně není ta správná odpověď na Padesát odstínů šedi. Spíš jsem ocenila popis hledání pravdy hlavní hrdinky než popis erotických scén, který by měl v erotickém románu mít převahu.
NikDisk
  13. 10. 2015, 9:50
Pro mě nejlepší díl z celé této série. Popisované erotické scény mě absolutně nebavily. :/ Spíše mě bavilo, jak pátrala po historii své "nové rodiny". Na závěr : Veliké zklamání z těchto knih!