Poblouznění

Originální název: Voll der Wahn

Nava - 2001
ISBN: 80-7211-092-6

Nava (2001) 80-7211-092-6 149

Hrdinku knihy Poblouznění Veroniku začína nudit život.Rozešla se svým klukem Štěpanem a má přebytek volného času.Chce se bavit.Nejraději by každý týden jela na technoparty.Tančila do rána.Zcela se ztratila v hudbě.A s těmi malými tabletkami extáze to jde ještě mnohem lépe.Veroničin přítel Daniel jich má vždy dostatek.Ale po razii na diskotéce je pro něj dealerství příliš nebezpečné.Veronika mu chce pomoci,proto dealerství převezme.Extázi prodá i sve nejlepší kamaradce Janě.Ta ale při tanci zkolabuje.Veronika se cítí provinile a uvědomuje si závažnost celé situace.Bohužel je již pozdě. (Založil/a: Marquitta)

gabce
  10. 3. 2014, 14:04
Knihy o drogách mne vždy zajímali. Vždy mne mrazilo při jejich čtení. Proto jsem si tuto knihu vybrala. Sice kniha mohla být více "procítěnější" více detajlnější, ale nějak jsem si zvykla, že takto paní spisovatelka nepíše. No My děti ze stanice Zoo dali tomudle tématu vysokou laťku ...