Originální název: Druhá láska

Albatros - 1999
ISBN: 80-00-00698-7

Albatros (1999) 80-00-00698-7 141
Albatros (1973) 159

Petr nebo Pavel...Pavel nebo Šavel... Proč nikdy nic nemůže být takové, jak jsme si to vysnili? Může Nataše snad nejhezčího kluka na světě - Prince ze zámku - nahradit ten vytáhlý pihovatý zrzek? Pšenička... Jak to, že první láska netrvá navždy? Druhá láska přece nemůže být to samé - nebo snad ano? A do koho se vlastně Nataša zamilovala, když Petrovy dopisy, které se jí tolik líbily, psal Pavel? A aby to opravdu nebylo jednoduché, trápení kvůli srdečním záležitostem prožívají i čtyři Natašiny kamarádky, osmačky Jana, Zdena, Jiřina a Libuše. (Založil/a: JanieHonzka)

Rames
  29. 1. 2013, 16:39
Nataša Pleskotová chodí s Petrem ale rozejdou se. Na scénu přichází jeho kamarád Pavel.
Má Nataša začít randit hned s druhým klukem ?
Kriste Ježíši ANO !!!!!!!!
chrispe
  29. 9. 2012, 12:03
Kdo nerad opouští staré pro nové, zde Natašu jistě bude chápat. Pořád je to jen mladá holka, která odmítá překročit svůj vlastní stín. A já vždycky děsně fandila Pavlovi a zaříkávala ho, aby se nedržel při zdi a otevřel jí oči.