Dívka dvou světů

Dívka dvou světů Originální název: D'un monde à l'autre

Alpress - 2006
ISBN: 80-7362-313-7

Alpress (2006) 80-7362-313-7 256

První kniha trilogie Ewilan.

Třináctiletá Camille žije s nelaskavými adoptivními rodiči a má jen jednoho věrného přítele, černouška Salima z chudinské čtvrti. Jednoho dne Camille zcela náhodou zjistí, že se dokáže přemístit do jiného, paralelního světa. Zde se dozví, že má staršího bratra Akira a že skuteční rodiče je umístili do našeho světa, aby jim zachránili život. Lidem v jiném světě hrozí nebezpečí, jedinou nadějí je pro ně Akiro se svými neobyčejnými schopnostmi. Camille se ho vydá hledat... (Založil/a: Sonča)

Pierre Bottero Pierre Bottero
*13.02.1964

Adushig
  5. 12. 2012, 1:14
Knizku jsem si pujcila od mladsi sestricky a s nadsenim precetla. Rada se pohybuju mezi svety a tak podobne - kdyz uz si mam cist, tak at me to aspon zbavi vsedniho stresu a nudy. Nejvic me ale mrzi, je kniha docela neuzavrena, nejenze jsem byla zklamana se otevreneho konce, ale stvalo me, ze neni zadne pokracovani. Po par letech jsem se pres to prenesla :D rada na pribeh vzpominam