Star Wars: Labyrint zla

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Egmont - 2007
ISBN: 978-80-252-0624-9

Egmont (2007) 978-80-252-0624-9 288

Rytíři Jedi Obi-Wan Kenobi a Anakin Skywalker se vypraví na planetu Neimoidii, aby zajali zrádného spojence Sithů. Přestože se jim nepodaří úkol splnit, jejich odvážný pokus přinese nečekané ovoce: získají stopu, jež může republikové jednotky dovést až k tajemnému Darthu Sidiousovi, který řídí každý krok separatistů. V následné dramatické partii vyhrocené sabotážemi a odvetnými akcemi, jež se odehrávají v nejrůznějších koutech galaxie, je Sidious stále o tah napřed. Málokdo tuší, že on a jeho přisluhovači se chystají spustit nenávistnou kampaň s cílem rozdělit a ovládnout Jedie a srazit Republiku na kolena. (Založil/a: Tony)

corran
  24. 11. 2015, 15:59
Chcete vědět, co se událo těsně před Pomstou Sithů? Labyrint zla je pátrání oblíbené dvojice rytířů Jedi po tajemném Sithovi napříč galaxií a které ústí přímo do Epizody III. Luceno jako vždycky popisuje situaci na vícero frontách tak, aby se příběh na konci sléval do jedné linky a překvapivého objevu. Extrémně čtivá záležitost.
Santa666
  21. 7. 2011, 9:10
Zase čtyři hvězdy... Důvod, proč ode mě zřejmě žádná kniha J. Lucena o Star Wars nedostane plný počet, je ta dějová "rozplyzlost". Luceno dělí své knihy na několik dějových linek a přeskakuje mezi nimi rychlostí blesku, někdy i obstránku. To mi docela vadí a nemůžu se soustředit na nejzajímavější linku. V této knize mi to vadilo o to víc, že mě až k smrti nudila část se senátory...