Chytám svůj život

Chytám svůj život Originální název: Chytám svůj život

Terra - 1999
ISBN: 80-902282-1-6

Terra (1999) 80-902282-1-6 464

Osobní zpověď českého reprezentačního brankáře a jednoho z nejlepších světových hokejistů.
Ze "spojení sil" populárního televizního komentátora a jednoho z nejlepších současných světových sportovců vznikla kniha, jež je autobiografickou zpovědí v současné době asi nejpopulárnějšího českého sportovce. Chronologicky řazené vyprávění o dětství, hokejových začátcích, působení v čs. hokejové lize i v kanadsko-americké NHL je ilustrováno množstvím především barevných fotografií. Skutečně kvalitní autobiografie, jejíž uvedení na trh bylo spojeno s mohutnou reklamní kampaní... (Založil/a: andyfeng)

Dominik Hašek Dominik Hašek
*29.01.1965

Robert Záruba Robert Záruba
*18.08.1967

Bloodym
  16. 12. 2013, 17:46
Jako fanoušek hokeje a obzvláště toho českého jsem si tuto knihu nenechala ujít. Dominik Hašek je hokejová legenda a tou je trochu jinak v ČR i Robert Záruba. Výborná kniha
moonchild
  13. 9. 2013, 11:25
Dominátor byl kdysy můj vzor.Sledovala jsem jeho karieru asi do roku dva tisíce.Je to naše legenda..
GAM3R22
  29. 11. 2013, 13:25
Dominik Hašek. Jméno, které zná snad každý. Od malička to byl můj vzor. Knihu jsem četl několikrát a skládám poklonu panu Haškovi a panu Zárubovi za to, co společně dokázali sepsat.
Nezdik
  12. 11. 2014, 19:45
Mám rád biografie slavných lidí, kteří něco dokázali. Chytám svůj život je jednou z těchto knih. Dominikův život je v knize velmi podrobně popsán.