Krásná rebelka

Originální název: My Wicked Earl

Oldag - 2009
ISBN: 978-80-7411-022-1

Oldag (2009) 978-80-7411-022-1 288

Charles Stirling, hrabě z Everinghamu, se s radostí dovídá, že jeho lidem se konečně podařilo chytit kapitána Spindleshankse, obávaného buřiče a pisatele provokativních článků. Místo mohutného, tmavého a vousatého muže je však k němu v poutech přivedena krásná plavovláska, k jejímž půvabům nemůže zůstat lhostejný. Stopy pobuřujícího jednání ovšem jednoznačně vedou do dívčina domu, kde po smrti svého otce převzala tiskárnu. Proto se hrabě rozhodne podezřelou plavovlásku držet ve svém sídle. Hollie Flinchová se ovšem hrozivého hraběte nebojí a nuceného pobytu u něj hodlá využít ke svému prospěchu - chce o jeho práci vyslídit vše, co potřebuje. Zanedlouho zjišťuje, že hrabě není tak krutý a bezohledný, jak si původně myslela, a její vztah k němu se postupně mění. Je možné, aby láska, která vzplála mezi těmito dvěma nepřáteli, překonala všechny rozpory i pýchu a aby se dokázala vyrovnat s tajemstvím, jež by mohlo zničit hraběti život? (Založil/a: lera)