Přírodní stezkou

Přírodní stezkou Originální název: Přírodní stezkou

Oftis - 2010
ISBN: 978-80-7405-077-0

Oftis (2010) 978-80-7405-077-0 96

Praktický průvodce základními kroky na cestě k vědomé práci s léčivou energií stromů a kontaktům s jejich bytostmi. Úvod do jednoho ze způsobů spolupráce s úrovní "za hmotou". Naučíme se jak vyhledat vhodné místo a vhodný strom, jak postupovat v přípravě a jak při samotném čerpání jeho energie. Zjistíme, kterak zprostředkovat tuto energii někomu, kdo ji chce využít pro své zdraví a na práci s ní si netroufá.
Poznáme, jak bezpečně nahlédnout do úrovně za hmotu, "podat si ruku" s nehmotnými bytostmi a získat jejich pomoc pro dobro naše i jiných (kdo ji chtějí, kdo s ní souhlasí). Zjistíme, jak s nimi vstoupit do komunikace a získat odpovědi na otázky, jež nás trápí. Budeme také uvedeni do práce s kyvadélkem. Zjistíme nejen že funguje i nám, ale že pracujeme-li s ním se vskutku otevřenou myslí, pracujeme i na sebepoznání, neboť kyvadlo nám nedá žádnou odpověď, kterou nelze najít v našem vlastním nitru - je prostředníkem ... Najdeme pár krátkých příběhů o zkušenostech několika z těch, kteří se touto cestou, spolu s autorem, vydali a nalezneme i stručný přehled o účincích léčivé energie konkrétních stromů. Můžeme se společně zamyslet i nad člověkem, jeho místě a roli na Zemi. (Založil/a: xDirtyFrankx)

František Radvan František Radvan
*??.??.1949