Úžasná kniha Molly Moonové o hypnotismu

Originální název: Molly Moon´s Incredible Book of Hypnotism

Egmont - 2003
ISBN: 80-7186-859-0

Egmont (2003) 80-7186-859-0 260

Příběh Molly, chovanky sirotčince, jejíž život dočista změní náhodný objev tajemné knihy o hypnotismu. Knížka je vhodná pro starší děti.
Molly nemá příliš radostné dětství. Žije v malém městečku Vresová v sirotčinci Skuhrov, kde vládne přísnou rukou vychovatelka Zmiykalová a v kuchyni se vaří ty nejnechutnější pokrmy. Ani mezi dětmi nemá děvčátko mnoho přátel. Snad jen Rockyho. Ten však jednoho dne nečekaně nalézá adoptivní rodiče a Skuhrov opouští. Molly však přece jen nezůstává zcela osamocena. V tu chvíli už má totiž ve svých rukou úžasnou knihu, s jejíž pomocí se začíná učit hypnotizovat. Brzy zjišťuje, že opravdu dokáže ovlivňovat vědomí zvířat i lidí. Molly však není jediná osoba, která se o knihu zajímá. Dosti usilovně po ní pátrá také tajemný muž z Ameriky... (Založil/a: Mrs.O)

Georgia Byng Georgia Byng
*??.??.1965

Shax
  28. 10. 2011, 23:57
Jsem ráda, že zde moje skleróza zasáhla. Nepamatuji si přesně, o čem kniha je a uspokojivě dodávám, že to mé svědomí vůbec netíží.
xerdsfsd
  17. 5. 2014, 22:35
mně se líbila, podle mne byla lepší než podobné knihy o sirotčincích jiných autorů, člověk musel té malé hypnotizérce jen držet palce
ilon-a
  9. 11. 2014, 23:44
Touhu si knihu přečíst ve mně především vyvolal zhypnotizovanej mopsík. :) Upřímně i ten mopsík mě na celý tý knize bavil nejvíc. Cením nápad, téma příběhu. Ale zpracování a samotný vývoj celého toho děje mě každou stránkou přestával míň a míň bavit. Až na konci mi celej ten děj příšel už fakt přehnanej a až moc ujetej. Téma hypnóza je tady hodně nadlehčený, působí to, že hypnóza je naprosto běžná věc, že ji ovládá každej druhej a že to je naprostá brnkačka.
Haniska22
  22. 10. 2012, 14:17
Také jsem jí četla asi někdy v 12 nebo 13 letech. A na to, že jsem v té době četla poměrně hodně, tak mi tato kniha uvízla v paměti dodnes. Asi mě něčím zhypnotizovala :D Myslím, že můžu jen doporučit. Je to zajímavý, napínavý a čtivý příběh, u kterého jsem se rozhodně nenudila :)
P.H.petula
  24. 1. 2012, 17:44
Knihu jsem četla asi ve 13 letech a musím říct,že je to opravdu pěkný příběh,který je dobře sepsán.Po pravdě bych si to přečetla i teď v 19 letech. :-D