Psí život

Poprvé vydáno celosvětově: 1994

Mladé létá - 1998
ISBN: 80-06-00659-8

Mladé létá (1998) 80-06-00659-8 143

Čtrnáctiletá dcera salzburského zvěrolékaře Dr. Moosburgera, Peny, má starostí až nad hlavu. Její pomoc potřebují tibetský palácový psík a bernský salašnický pes, kterým jde o život. Pennina matka odcestovala, tatínek se stane obětí pomlouvačné kampaně v novinách a Penny musí všechno zvládnout sama. Domácnost je vzhůru nohama a léto, plné dobrodružství, začíná! (Založil/a: Mrs.O)

Thomas Brezina Thomas Brezina
*30.01.1963

Dominie
  25. 9. 2010, 14:43
Penny a její dobrodružství :) Tyhle knihy mám velmi ráda, všechny díle již přečtené. Občas jsem si poplakala, občas jsem měla zlost při krutých osudech zvířat - třeba malý bílý tuleň. Tyhle knihy vás uchvátí smyšlenými ale přesto reálnými přiběhy, někdy i homurem a vrátí vás do reality a nechá vás přemýšlet.
blody
  5. 7. 2013, 16:18
Tuhle knížku mi mamka donesla někdy v pátý třídě, když jsem byla nemocná. Potom jsem přečetla všechny z téhle série. Zamilovala jsem se do nich především kvůli psům a dobrodružstvím a přečetla jsem je snad všechny :)
Bet.hy
  12. 6. 2011, 15:05
Už si pořádně nepamatuju když jsem tuhle knížku četla,ale vím že jsem jí četla kůli Bernskému salašnickému psovi,můj mazlík a ta knížka se mi líbila ...