Já o koze, on o voze...

Já o koze, on o voze... Originální název: Já o koze, on o voze...

Mony - Boris Ingr - 2007
ISBN: 978-80-87166-00-0

Mony - Boris Ingr (2007) 978-80-87166-00-0 112

Po čtenářsky velmi oblíbeném románu v povídkách Jednou nohou v blázinci přichází Simona Monyová s další humoristickou sbírkou Já o koze, on o voze...
Tato kniha je určena všem, co se přiklánějí k názoru, že muž a žena jsou zcela odlišný živočišný druh.

Desmond
  10. 2. 2015, 9:15
Mé první setkání s autorčinou tvorbou, které probíhalo tak, že jsem si řekl, jen nakouknu dovnitř, ať vím, co to kamarádka čte... Skončilo tím, že jsem jí svazek na pár hodin sebral a vrátil až po přečtení. Ačkoli jde o klasický příběh z běžného života - tedy nic, co bych normálně vyhledával - díky humoru, s jakým Monyová vyprávění podala, se čte velice příjemně.
Alaglesia
  5. 12. 2013, 12:15
Super knížka, první od této autorky, kterou jsem četla a určitě se vrhnu na další. Čtivý, jednoduchý příběh, který mi zpříjemnil jedno odpoledne. U některých scén jsem se nasmála, něco mi připomínalo mě a mého manžela, a když jsem mu některé pasáže odcitovala, souhlasně se uculoval.
bobos
  26. 2. 2012, 12:04
Neuvěřitelné, jak jsem si mohla nevšimnout přítomnosti paní Simony u nás doma? Spousta věcí, jako by přímo vypadla z našeho obýváku.
melanie
  22. 6. 2016, 12:58
Jednoduchá vtipná rychlá a čtivá oddechovka. Příběh ze života, který jsem taky četla jako první od téhle autorky. Knihu jsem si vybrala proto, že jsem konečně chtěla něco, co bude rychle ubíhat a odpočnu si od toho po mnoha hodinách strávených čtením litaratury faktu, a taky proto, že mě trochu oslnila žlutočerná obálka...
Marťaa
  13. 10. 2013, 18:31
místa nevím zdali to vymyslela nebo jí to nějaká žena povykládala... :-) tuhle si musí povinně přečíst i přítel.. :-)
lucajda
  24. 12. 2010, 15:13
Super povídky, doporučuji každému i mužům, doma jsme ji četli všichni a všechny nás pobavila. Ve spoustě věcí se tam člověk najde a najde tam i svou polovičku