Originální název: Curse of The Mummy’s Tomb

Fragment - 2014
ISBN: 978-80-253-2124-9

Fragment (2014) 978-80-253-2124-9 128
Fragment (2005) 80-253-0037-4 128

Povídka z edice Husí kůže.

Hororový příběh, z kterého vám zaručeně naskáče husí kůže po celém těle, vás zavede do ztracené komnaty jedné z egyptských pyramid, plné zachovalých mumií. Proč ale jsou tak zachovalé? A jaké další záhady pyramida skrývá? A je něco pravdy na tom, že je zakletá? (Založil/a: Mrs.O)

zdeny99
  8. 2. 2015, 8:15
R. L. Stine píše jednoduchým jazykem. O to více se soustředí na děj, který je zpravidla napínavý s geniálně nečekaným koncem. A to i v této knize, kterou bych označil za Stopy hrůzy pro mladší ročníky. Tajuplné prostředí v pyramidě se mi velice zamlouvalo. [64. přečtení, 30. hodnocení, 2. komentář, 64%]
PitaPitovic
  23. 5. 2016, 18:43
Knihu jsem četla asi v 11 letech, jako ostatní knihy ze série Husí kůže. Tato mne bohužel až tak nebavila. Ani jsem ji nedočetla, což se u jiných knih z této edice nestalo.
Elliesrocher
  31. 5. 2013, 13:23
Pro věkovou kategorii 12 - 13 let je to úžasná knížka,v 11ti jsem jí četla a měla jsem jí zmáknutou za 2 - 3 dny.