Hříšný kanec

Hříšný kanec Originální název: Hříšný kanec

Mony - Boris Ingr - 2009
ISBN: 978-80-87166-03-1

Mony - Boris Ingr (2009) 978-80-87166-03-1 127

Může se stát, že z růžového vejce snění se vylíhne obyčejná šedivá slepice namísto očekávaného hollywoodského života se šťastným koncem, může se stát, že z idolu se vyklube Hříšný kanec, a že i žena se musí naučit s elegancí nosit svoje parohy...

Kůstka
  8. 5. 2013, 10:33
Životem otřískaná ženská, která ve čtyřiceti narazí na idiota a úplně se mu podvolí, nechá si od něj líbit všechno, je v domě jak návštěva a pomocnice v domácnosti v jednom. Strašně mě celou dobu štvala, že se nedokáže vzepřít. Sice na něj pak řvala, ale co z toho, když hned potom se od něj zase nechala ukecat. Doufám, že já bych se v její situace zachovala úúúplně jinak a nejsem ten typ, co sebou nechá zametat.
Alaglesia
  21. 10. 2014, 18:18
Další kniha z pera této autorky nezklamala. Příběh ze života psaný s lehkým humorem a nadsázkou. Hlavní hrdinka mi byla velice sympatická a obdivuju ji, že celou situaci takto zvládla.
skranak
  17. 3. 2014, 20:01
Knihy Monyové mám ráda, ale je bohužel se její knihy stále opakují, už je to takové docela nudné. I když se mi kniha líbila,ta jsou její příběhy pořád dokola,což je škoda.
missyranger
  20. 12. 2012, 21:04
naprosto souhlasím s uživatelkou sheinee, jinak kniha čtivá, pěkná. Ale je to jedna z těch knih, které mi stačí přečíst jednou a už se k nim nevracet...
sheinee
  30. 12. 2011, 20:43
Přečteno jedním dechem. S hlavní hrdinkou se ale vůbec nestotožňuji v její situaci bych se zachovala úplně jinak a vlastně mě její postoj k dané situaci štval. Pořád jsem očekávala že se něco změní, že alespoň na konci knihy pošle onoho vysněného Dalibora někam, že řekne synovi jak se věci skutečně mají.. škoda.. :)