Střípky z ložnic

Střípky z ložnic Originální název: Střípky z ložnic

Mony - Boris Ingr - 2006
ISBN: 80-903557-4-9

Mony - Boris Ingr (2006) 80-903557-4-9 132

Ve Střípkách z ložnic se dočtete, jak se změní vztah, když se z manželských ložnic namísto milostných vzdechů začne ozývat dětský pláč.

Kůstka
  21. 4. 2013, 11:56
Zajímavé, přečíst vlastně 2 knihy v 1. A zajímavé, když se chlap snaží pochopit myšlení svojí manželky přes román pro ženy. To chce obdiv, protože někteří egoisté by se ani neobtěžovali knížku sehnat a koupit, taková blbost by je přece nikdy ani nenapadla, číst román pro ženy, natož snad číst a něco si z ní odnést, nemluvím už o tom, že se díky ní snaží zachránit své manželství.
Alaglesia
  24. 10. 2014, 16:38
Jelikož mám doma osmiměsíční dceru a na mateřské dovolené jsem poprvé, naprosto jsem chápala pocity a výkyvy nálad hlavních hrdinek. Jsem na tom podobně stejně asi jako každá druhá matka. Naštěstí jsem se s nimi neztotožnila, protože mám skvělého manžela, který je z dcery unešený a dělá pro nás první poslední.... není vždy růžovo, ale tak hrozný jako v knížce to není. Kniha se mi líbila, četla se jedním dechem, proto uděluji čtyři hvězdy.
1307_A_0507
  29. 4. 2013, 21:16
tenhle příběh se mi líbil nejvíc - možná škoda (i když i to má svoje kouzlo), že není dovyprávěný zbytek té čtené knihy, ale skvělý bylo, jak šel manžel do sebe, jak pochopil, že je vlastně chyba v jeho přístupu a pokud se jen maličko změní, bude vše, jak má být :)
Věra Zdražilová
  20. 12. 2015, 23:43
Asi protože ještě nemám děti, tak mě kniha nezaujala. Přišla mi dost negativní a jak už tady někdo psal, tak je škoda, že druhý příběh není dovyprávěný...
Anyzz
  10. 11. 2012, 11:08
Knížka byla velmi dobrá, ale bohužel se mi už pletou děje a postavy všech knížek od S.M., proto musím porovnávat s tou, kterou jsem četla jako první a zde ubrat jednu hvězdičku. I tak jsou knížky skvělé a všem je doporučuji přečíst.
kilken
  24. 9. 2010, 19:48
Čtivě a hlavně ftipně napsané příběhy ze "života". Všechny knížky jsem přečetla jedním dechem. Autorka umí skvěle popsat i v podstatě smutný nebo tragický příběh tak, že se musíte smát. Jediným problémem jejich knih je to, že po přečtení páté už nebudete vědět, která postava patří do které knihy ...zkrátka všechny jsou na stejné brdo a časem začnou spvlívat i tak 5hvězd