Mrazivý strach

Mrazivý strach Originální název: A Faint Cold Fear

Domino - 2003
ISBN: 80-7303-162-0

Domino (2003) 80-7303-162-0 354

Na pozemku Grantské univerzity je nalezeno tělo mladého muže. Na místo přijíždí detektiv Jeffrey Tolliver a soudní lékařka Sára Lintonová. Zpočátku se shodují na tom, že se jedná o sebevraždu, ale když je vzápětí v nedalekém lesíku brutálně napadena Sářina sestra, začne zdánlivě jednoznačný případ vyvolávat řadu znepokojivých otázek. Nejasná podezření se potvrdí, když o několik dní později umírá násilnou smrtí studentka, která objevila mladíkovu mrtvolu. Policie nabývá přesvědčení, že všechny tři případy spolu souvisejí. Skutečnost, že nitky vedou do prostředí univerzity, vyvolává v místních občanech znepokojení – a všeobecný strach dostoupí vrcholu, když je nalezen další mrtvý student... (Založil/a: Kiki_)

illy
  29. 12. 2015, 8:20
Není nad to si občas zamenstruovat. Ponořit se do ženského světa plného nedořečeného, zvláštních myšlenkových pochodů a lehce iracionálního myšlení. Díky Karin. Jo a pak je tu ještě detektivka.....ta je dobrá :-)
orisi
  17. 1. 2014, 12:47
Perfektní příběh . Vše do detailů propracované . Měl jsem na krajíčku .... pro mě velmi emotivní a citová četba . Hltal jsem stránku za stránkou byl jsem v napětí jak Tess ...... zvlášť Lena ...... jak se ze všeho vyhrabou . Karin má svůj styl . Sice jiný než má milovaná Mo Hayder . Ale to nic nemění že se řádí obě na prvním místě .
maurarita
  14. 7. 2015, 18:08
Velmi hezká kniha, napínavá od samotného začátku . Úžasně vykonstruovaný příběh kde se Karin nebojí popisovat i drsnější a nechutné detaily.
dalimoni
  9. 8. 2011, 22:04
Kniha navazuje na Zběsilost a Smrtící polibek, opět zde vystupují známé postavy z předešlých knih a i dějové linie se občas odkazují na události, které proběhly v předešlých dvou knihách. Opět je příběh propracovaný, napínavý, hlavní postavy sympatické, kniha se četla dobře, stejně jako první dvě v pořadí. Tak 94%.
Jana M
  11. 10. 2016, 19:42
Sestra... Lena... Sára. Drsné příběhy, od počátku to má neskutečný švih. Čte se to samo. Ve srovnání s Nesbøvými knihami více věcí vysvětluje, ale i tak si na vraha pěkně počkáte.
Monika Houšková
  17. 6. 2016, 9:53
Karin to bez větších cavyků naservíruje hned od druhé stránky a dokáže být dost sadistická a to je pro mě dobré spojení.