Zběsilost

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-932-5

Domino (2013) 978-80-7303-932-5 326
Domino (2002) 80-7303-079-9 326

V poklidném městečku Heartsdale dochází k události, která vyvolá obrovskou vlnu strachu: na dámské toaletě bistra je objeveno tělo brutálně zavražděné mladé ženy. Smrt nastala vykrvácením ze dvou ran do tvaru kříže, které jí vrah vyřízl do břicha. Soudní lékařka Sára Lintonová při ohledání těla zjišťuje, že před smrtí došlo k znásilnění. Teprve pitva však odhalí celkovou zrůdnost vrahova činu. Policie okamžitě zahájí intenzivní pátrání, ale když je o několik dnů objeveno tělo další mladé ženy, rozprostřené do tvaru kříže na kapotě Sářina auta, začíná vycházet najevo, že se nejedná o "obyčejnou" vraždu. Městečko zachvátí děs z přítomnosti sadistického sexuálního vraha, jehož další obětí se může stát kterákoliv další žena. (Založil/a: Kiki_)

orisi
  17. 1. 2014, 12:30
Velmi podařený příběh . Plný zvratů , nepředvídatelných situací. Dobrého napětí , Karin bravurně popsala myšlenkové pochody pachatelů samozřejmě mám na mysli jejich zvrácenou stránku. Uvědomuji si , že bych to nenapsal lépe ;) . Škoda že to více nerozepsala , určitě by tím nic nepokazila. Když uvidím její knihu v knihovně , ihned jí mám v košíku .
maurarita
  14. 7. 2015, 18:13
Další supr detektivka, nechybí naturalisticky popsaná místa činu i zohavené oběti , zároven probíhá paralelně story sympatické lékařky Sáry a detektiva Jeffreyho . V obou případech budeme napnutí až do samotného konce.
dalimoni
  27. 6. 2011, 0:15
Povedená detektivka, napínavá, čtivá, zajímavý příběh. Není tomu co vytknout. Pachatel je sice známý už před koncem příběhu, ale to knize neubírá na dramatičnu. Je to má první kniha od této autorky a určitě ne poslední.
ready19
  13. 4. 2014, 0:20
Od začátku do konce poutavá kniha, splnila očekávání...žádná pasáž mě nenudila, klobouk dolů. Vraha jsem nepoznal na 100% až do chvíle, kdy už ho autorka odhalila sama a to mě baví a oceňuju. Hned otvírám další její knížku :)
mispulka s.
  10. 3. 2014, 17:06
Opet skvela kniha !!!! Karin nezklamala jeji knihy mají spad , dej a jsou poste skvele!!a ke konci jsem uhadla kdo je vrah co se mi moc často nestava.Za to davam plny počet bodu....
Lucho Gonzalez
  25. 11. 2015, 10:47
Velmi poutavé dílo, jehož děj má spád, a proto vám těch zhruba 300 stran uteče jako nic. Pachatele jsem uhádl (no spíš jsem si tipnul :)) už asi v první třetině knihy a můj tip kupodivu vyšel, což ale neberu jako minus. I tak je to velmi dobře napsané, napínavé dílo, které rozhodně není ztrátou času. Vřele doporučuji všem milovníkům detektivních thrillerů.
sheylka
  16. 9. 2012, 23:33
Moje první (a v žádném případě ne poslední) kniha od Karin... Ze začátku jsem měla co dělat se svými pocity, občas i u filmů s brutálními scénami přivírám oči, ale bylo to tak bravurně napsané, že tomu prostě nemám co vytknout... Na konec jen dodám, že zfilmovaná verze (s vhodným obsazením) by byla jistě trhák :)
Jana M
  12. 9. 2016, 18:04
Perfektní! Konečně kniha, která je obsáhlá a čte se sama a pěkně rychle. Napínavý příběh, nechybí ani soukromí nejen hlavní hrdinky a jejího bývalého manžela. Dobře se díky popisům pamatují všechny postavy. Ale toho grázla jsem si pořád nemohla ujasnit, kdo to je. Hned jsem se pustila do dalšího dílu.
Monika Houšková
  17. 6. 2016, 12:45
První setkání se Slaughterovkou. Všechno je tak krásně popisované a člověk jen valí bulvy, kam až je Karin schopná zajít :)