Pavučina

Pavučina Originální název: Beyond Reach

Domino - 2008
ISBN: 978-80-7303-392-7

Domino (2008) 978-80-7303-392-7 422

Snažila se začít znovu, ve stovky mil vzdáleném Heartsdale, všechny své síly vložila do kariéry u policie, ale stejně to nestačilo. Vynucený návrat do Reece je pro ni jako splnění nejčernějšího snu – tamní šerif ji podezřívá z brutální vraždy mladé dívky. Jakmile se Jeffrey Tolliver dozví o uvěznění podřízené vyšetřovatelky, okamžitě jí vyrazí na pomoc společně se svou exmanželkou, patoložkou Sárou Lintonovou. Krátce po jejich příjezdu je nalezena druhá oběť… a vzápětí je okolnosti zavlečou do prostředí, v němž vládne náboženský fanatismus a nenávist. Dokáží včas vyplést Lenu z pavučiny lží, která vedla k jejímu uvěznění? A podaří se jim to udělat dřív, než vrah udeří znovu? (Založil/a: Kiki_)

orisi
  17. 1. 2014, 12:47
Tuto knihu jsem četl déle něž obvykle .... povinnosti , tomu se člověk neubrání . Opět výborný příběh který vás nenechá v klidu dokud nedočtete poslední stránku . Sára a Lena si prožily své . Rád bych je obě pozval na kafíčko a popovídal si . Posledních cca 100 stránek stálo za to , tak jsem zpomalil a užíval si napětí.
maurarita
  14. 9. 2016, 18:39
Zajímavá a napínavá kniha má zajímavý a napínavý děj který vás nenechá v klidu a nutí číst až do konce.
dalimoni
  9. 11. 2011, 22:39

Kniha napínavá až do posledního řádku, zase se rozplétájí předešlé díly, tentokrát se dozvíme něco bližšího o Leně, konec opravdu drtivý, no uvidíme kam to Karin posune, každopádně další díl si nenechám ujít.

Sinehad
  27. 1. 2015, 19:27
Tato kniha je skvela... ale presto nepatri mezi me oblibene, z duvodu jejiho konce ktery jsem musela cist hodnekrat, abych se opravdu ujistila zda to autorka takto zamyslela....bohuzel ano a dlouho mi trvalo nez jsem ji ,,odpustila".
maty.rw
  15. 11. 2012, 9:37
Celou knihu jsem přečetla s napětím, ani chvíli mě nepřestala bavit.Rozhodně bych doporučila nejen milovníkům detektivek.Konec knihy je opravdu nečekaný,musela jsem si ho přečíst dvakrát.Už teď se těším na další knihy této spisovatelky.