Mládí na křídlech

Mládí na křídlech Originální název: Mládí na křídlech

Albatros - 1978

Albatros (1978)
Státní nakladatelství dětské knihy (1965) 220
Státní nakladatelství dětské knihy (1956)

Hrdinka knihy je šestnáctiletá Máša. (Založil/a: Mrs.O)

Rinae
  13. 12. 2015, 10:18
Četla jsem poprvé v nějakých nácti a rozhodně to na mne dopad mělo, nemám tedy dojem, že by příběh nějak extra zastarával (až na to, že dnes bychom za tu "větroňovou školu" samozřejmě vysolili velké peníze). Máše jsem při navigování složitých vztahů přátelských, rodinných i počínajících milostných nesmírně fandila a ráda se s ní zase někdy potkám.
Kadasek
  26. 10. 2012, 10:44
K této knížce jsem se dostala úplnou náhodou na základní škole. Jelikož jsem z rodiny, které létá na větroních (já také) jsem byla neuvěřitelně nadšená. Znamenala pro mě v té době hodně :)
Varden
  24. 6. 2012, 14:02
Jedna z mých prvních knížek, kterou jsem zdědila po mámě. Příběh vypovídá o mladé lásce. Pro mladé čtenářky je velmi poutavá.
marketkaros
  12. 6. 2012, 14:49
Krásná kniha pro dospívající dívky. Nejsem si jistá zda je pro dnešní dívky dostatečně aktuální. Každopádně od přečtení této knihy mám sen, proletět se ve větroni :-)