Černý čáp

Poprvé vydáno celosvětově: 1999

Fragment - 2003
ISBN: 80-7200-724-6

Fragment (2003) 80-7200-724-6 112

Druhá kniha série Sedm pečetí.

Je půlnoc. Hrozný sen se stává skutečností. Obrovský černý čáp se svými ďábelskými mláďaty provozuje v hotelu Erkerhof své nekalé rejdy. Kyra, Lisa, Nils a Chris ho musejí zastavit. Ale jak bojovat s ptačím démonem, který je pronásleduje labyrintem hotelových chodeb? Dědovy zápisky o ďábelském baronu Moorsteinovi, první majiteli Erkerhofu, které najdou ve staré kronice, přivedou přátele na spásnou myšlenku: Nesouvisí řešení s minulostí prastaré budovy? (Založil/a: Mrs.O)

Shax
  28. 10. 2011, 22:43
Popravdě..ze Sedmi pečetí jsem přečetla jen tuhle. A celkem mě bavila, ale teď s odstupem by mě asi už neoslovila..
cravatta
  6. 2. 2015, 19:47
Moje první ''hororová'' knížka. Četla jsem ji na základní škole a tu sympatickou čtveřici si hned oblíbila, stejně jako tajemný hotel Erkerhof. Noci po čtení této knížky pro mě byly v té době velkým zážitkem :).
Tamaruška
  23. 2. 2015, 8:46
když jsem knihu četla poprvé, byla jsem podělaná až za ušima - dokonalý horor pro 10leté děcko :) i tak jsem si ji přečela ještě ale 10x :D