Škola esoteriky

Originální název: You Forever

Trigon - 1996
ISBN: 80-85320-70-3

Trigon (1996) 80-85320-70-3 179

Autor chce urychlit psychický i duchovní růst všech zájemců, zasvěcuje je do tajů astrálního cestování a práce s vlastním tělem a psychikou. (Založil/a: Kiki_)

Sedmikráska
  2. 5. 2013, 0:33
Vskutku pozoruhodná slátanina.
Tuto knihu ze série autora, o němž se toho mnoho zjistit nepodařilo, snad až na to, že to byl občan UK a neuměl tibetsky, ačkoliv podle knihy Třetí oko se v Tibetu nejenže narodil, ale byl tam také přijat do kláštera a stal se lámou; tedy tuto knihu jsem začala číst před mnoha lety a pak jsem ji šťastným řízením osudu odložila. Šťastným proto, že v té odbě byly moje znalosti stran tibetského buddhismu naprosto nulové, a tudíž jsem nebyla schopná posoudit věrohodnost této beletrie vydávající se autobiografii. Autor evidentně nějaké znalosti prostředí měl, a ať už k nim přišel kdekoliv, posloužily mu jako rámec pro vytvoření mnoha fantasmagorií. Několik desítek posledních stran této knihy, které jsem nyní pro pořádek dočetla, proto bylo pravým utrpením, které mám šťastně za sebou. Další dvě knihy tohoto autora dřímající v mojí knihovně, se přečtení nedočkají.
Jednu hvězdičku dávám za nespornou kreativitu.