Hra svalů

Hra svalů Originální název: Hra svalů

Mony - Boris Ingr - 2004
ISBN: 80-239-2996-8

Mony - Boris Ingr (2004) 80-239-2996-8 156

Román Hra svalů autorka věnovala všem nešťastníkům, kteří hloubku kaluže zkoumají tak, že do ní vstoupí - podobně jako hrdinka knihy Darja, která se zamiluje do pana „nepravého", a na své cestě kalužemi ztratí věrného ctitele, dobrou přítelkyni, zaměstnání, několik kilogramů živé váhy a spoustu iluzí.

Kůstka
  16. 11. 2012, 21:28
Za blbost člověk prostě zaplatí.. Buď dřív a nebo později.. Tohle je bohužel jeden z těch horších případů, kde hrdinka zaplatila opravdu draze.. Takže nebuďte slepí a dejte vždycky aspoň trochu na to, co vám říkají lidé, kteří vás opravdu dobře znají..
Vercinka.
  24. 8. 2012, 7:54
Tuto knihu bych nazvala tragikomedií. Někdo by si o hlavní hrdince řekl: Jak může být tak hloupá? To to nevidí? Bohužel několik takových "osobností" znám i v obyčejném životě. Kniha velmi čtivá, reálná a jako všechny Simony knihy, opravdu dobrá!
cikyt
  10. 7. 2012, 20:04
Velice čtivé, skoro se od toho člověk nemůže odtrhnout, jen ten děj je trochu moc ohraný a jednoduchý. A navíc nijak nepreferuji mladé hrdinky, které se zamilují a ztratí veškerou soudnost.
cachanell
  26. 7. 2011, 13:44
"A to je všechno. Už nemám, co bych dodala. -- Že je to úplně banální příběh? Že jste se mnou ztráceli čas? Ano, souhlasím. A omlouvám se. Berte to prostě tak, že je mi smutno, nevím, co s dlouhými víkendy, a občas se potřebuji vypovídat. Tak prostě na oplátku, co říkáte?"
skranak
  3. 9. 2013, 22:00
Tuto knihu jsem přečetla za den, výborná. Přesně ze života a nedopadla dobře,jak to většinou chodí i v reálném životě. Při čtení si říkáte,že to nemůže být pravda,aby se takto hrdinka chovala,ale ve skutečnosti se takhle chovají některé ženy,co jsou bláznivě a slepě zamilované. Bohužel!
Sylvie
  16. 9. 2013, 21:15
Přišlo mi to hloupé, povrchní, prvoplánovité, nicméně čtivé. Nikdy už se k ní vracet nebudu, ale přečíst se dala.
Onyxia
  17. 7. 2011, 16:41
V knihách Simony Monyové se vždy najdete. Ne vždy nás čeká happy end, stejně tak, jako v reálném životě. Hra svalů je poměrně dojemná kniha o tom, jak většinu našich rozhodnutí nemůžeme vzít zpět a že umoudření většinou přichází až příliš pozdě.
Klariska
  6. 7. 2015, 16:49
Moje první přečtená kniha od Monyové... Byla jsem celkem příjemně překvapena.. knihu jsem měla přečtenu za pár dní.. Určitě je to vhodná knížka na dovolenou, člověk si u ní perfektně odpočine. :-)