Roznese tě na kopytech

Roznese tě na kopytech Originální název: Roznese tě na kopytech

Mony - Boris Ingr - 2003
ISBN: 80-239-1591-6

Mony - Boris Ingr (2003) 80-239-1591-6 156

Pozoruhodné je, že ačkoliv tuto knihu psala žena, jde o intimní výpověď muže. Autorka se dokonale vcítila do role pětačtyřicetiletého psychologa, který je postižen typickým syndromem mužů středního věku - druhou mízou. Jak dalece dokáže zkomplikovat zaběhnutý život náročná milenka a kam až sahá tolerance vlastní ženy, se dočtete v Roznese tě na kopytech.

Dominie
  15. 12. 2014, 15:55
Takhle úžasně zamotaný příběh jsem dlouho nečetla. Přečetla jsem opět jedním dechem, nemohla jí odložit, je velmi čtivá, napínavá, občas mi bylo smutno a občas jsem se vážně od srdce zasmála. Vánoční dárek pro pacientku jakožto manželčin pes byl vážně vynalézavý a konec byl nečekaný :D Super, super, určitě se k tomu jednou ráda vrátím. 5/5
skranak
  30. 10. 2013, 12:03
Skvělá kniha, výborně napsaná z pohledu muže. Monyová byla výborná spisovatelka. Zatím se mi líbily všechny její knihy. Tuto knihu doporučuji přečíst,je vtipná a pravdivá. Prostě ze života.
Daniel Janko
  13. 6. 2016, 19:11
Skvele cteni, a jeste lepsi finale. Snad jen ty pasaze kdy bylo rozmlouvano se ctenarem bych vynechal.
diddu23
  7. 5. 2016, 16:11
Vtipne,lehke cteni.. Prekvapilo me, jak autorka dokazala autenticky popisovat vnimani a mysleni muze, ktery zrovna chytl druhou mizu.