Utrhnout se ze řetězu

Utrhnout se ze řetězu Originální název: Utrhnout se ze řetězu

Mony - Boris Ingr - 2003
ISBN: 80-239-1852-4

Mony - Boris Ingr (2003) 80-239-1852-4 144

„Poznávají se tři týdny, milují se tři měsíce, hádají se tři léta, snášejí se třicet let a děti začnou znovu," tak zní definice manželství francouzského filozofa H. Taineho. Hlavní hrdinky knihy Utrhnout se ze řetězu však nemají tolik trpělivosti a chtějí svůj život změnit hned...

cachanell
  26. 7. 2011, 13:35
"Jsem pitá Bludička, která v tom neumí chodit. Bludička, co svedla na scestí sama sebe. Moje srdce už zase bliká ostošest a já se jen modlím, ať z toho bahna najdu živá a zdravá cestu na pevnou zem."
Sylvie
  27. 4. 2014, 22:06
Knihy paní Monyové jsou si všechny tak nějak podobné. Četla jsem jich několik a oceňuji na nich zejména nenáročnost - ideální čtení na cestu městskou hromadnou dopravou.
Roanna
  7. 2. 2013, 17:43
Čtivost a humor je to jediné, co mě přimělo knihu dočíst do konce. U knížek paní Monyové mně obecně vadí, že jsou příliš povrchní a ve své podstatě na jedno brdo. Někdo sice říká, že jsou to příběhy ze života,ale mě v tom chybí hlubší myšlenka, nebo tak něco.
Majkynka
  9. 1. 2013, 8:15
Moje první kniha kterou sem od Monyové četla.A mužu všem doporučit,skvěle se čte a nejen takhle ale všechny co napsala.Byla výborná spisovatelka.