Originální název: Můj vysvlečenej deník

Daranus - 2008
ISBN: 978-80-86983-38-7

Daranus (2008) 978-80-86983-38-7 331

Knížka s názvem Můj vysvlečenej deník má podtitul „Příběh o holkách a o klucích, ale hlavně o holkách, jejich průserech, mindrácích, snech a tělesnejch šťávách“. Jde o autentické deníkové zápisy sedmnáctileté gymnazistky Johany Rubínové, která svým debutem vstupuje na pole literatury pro teenagery. Mladá autorka je obdařena výjimečným vypravěčským talentem, vládne svěžím, drsným a zároveň vtipným jazykem, svět kolem sebe pozoruje bez předsudků a bez literární manýry. V otevřené zpovědi „obyčejné holky z Prahy“ přináší čtivé svědectví nejen o sobě, rodině a kamarádech, ale i o celé své generaci. (Založil/a: Kiki_)

Johana Rubínová Johana Rubínová
*24.04.1989

Florence
  14. 3. 2014, 19:16
Moc pěkně napsaná kniha. Zaujala mě hned od začátku. Chystám se podívat i na film, ale myslím, že nebude dobrý jako napsaná forma příběhu. Bylo to upřímné, bez zábran, s nadhledem. Doporučuji.
Kenty
  1. 1. 2015, 19:22
Film se mi líbil o hodně víc než kniha. Kniha mě vůbec neoslovila a čtení pro mě bylo naprostým utrpením. Je to snad jediná kniha, kde se mi film líbil víc, než samotná kniha. Ještěže jsem knihu dostala, protože kdybych si jí koupila, asi bych této investice litovala.
Terinacz
  3. 3. 2015, 22:11
Skvělá knížka, hltala jsem ji tenkrát jedním dechem..
Vřele doporučuji, film také povedený ale knížka je knížka :-)