Opiju tě rohlíkem

Mony - Boris Ingr - 2006
ISBN: 80-903557-3-0

Mony - Boris Ingr (2006) 80-903557-3-0 128
Víkend (2001)

V Opiju tě rohlíkem se můžeme poznat všichni - my nedokonalí. Hlavní hrdinka Zuzana svádí nikdy nekončící boj se svými slabostmi, zlozvyky a neřestmi, klade si předsevzetí, která nedodržuje, nechává se opíjet rohlíkem i životem.
Kniha Opiju tě rohlíkem byla před lety kritiky přirovnávána k bestselleru Deník Bridget Jonesové nejen proto, že tyto romány vyšly takřka souběžně, ale zřejmě také proto, že svobodná „třicítka" má prostě podobné starosti, ať žije kdekoliv na světě.

Miriam
  12. 1. 2011, 20:39
Mám z téhle knížky takový pocit jako "dalo se to". Ono to tak nějak plynulo a plynulo a točilo se to pořád dokola. Přišlo mi, že hlavní hrdinka, co by učitelka stále jenom chlastala a stále měla kocovinu.
skranak
  22. 11. 2013, 10:25
Souhlasím s Veronikou, perfektní knížka, velmi mě pobavila, myslím,že to vůbec není nereálné. Mě to přišlo velmi vtipné a prostě ze života. Knihy Monyové zbožňuji. Není lepší spisovatelky románů.
Janiska
  16. 5. 2011, 10:16
Stejný pocit jako Miriam. Na to, že hrdince bylo přes třicet, chovala se jako trochu jako hloupá husa či puberťačka, naivní, která se jen chlastala. Přišlo mi jako nešťastná volba hlavní postavu zaměstnat jako učitelku. S takovým množstvím chlastu to z ní muselo táhnout na sto honů a určitě by dostala brzo padáka. Nevím, jestli si od Monyové přečtu ještě nějakou knihu. Přišla mi dost přehnaná. 2/5
Veronica Castaneda
  27. 7. 2012, 14:46
Je to věc názoru. Já právě naopak byla velmi spokojená s tímto příběhem. Během dvou dnů sem ji měla přečtenou a musím říct, že žádná knížka mě doposud tak nepobavila. 4/5