Víte, co na sebe?

Víte, co na sebe? Originální název: Víte, co na sebe?

Ottovo nakladatelství - 2004
ISBN: 80-7181-119-X

Ottovo nakladatelství (2004) 80-7181-119-X 175

Každá žena se chce líbit a oblékat podle módy. Ale jen málokterá má tak skvělou postavu, že může nosit téměř cokoliv. Na každé se najdou partie, které je třeba potlačit nebo naopak zvýraznit. Vypadat dobře vyžaduje být k sobě upřímná, objektivně zhodnotit svůj vzhled a vědět, co nenosit A právě při tom vám pomůže tato kniha, která za pomoci stovek fotografií, nákresů a zábavného textu poradí, poučí i pobaví. (Založil/a: Mrs.O)

Luci-ye
  2. 11. 2015, 19:48
Praktická knížka s názornými fotografiemi, náčrty a obrázky na každé straně. Koupila mi ji mamka, když mi bylo asi 10 a já jsem jí ráda listovala a dívala se na všechny ty "modely". Líbí se mi, že je přehledná a rozdělená do několika kapitol podle částí těla, např. silné paže, velký zadek, malý zadek, povolené břicho, krátký krk...atd. :-D

A na závěr povzbuzující a pravdivé motto francouzské kurtizány Nino de Lenclos: "Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými." A to je sakra pravda! ;-)