Láska a lež

Cesty - 2000
ISBN: 80-7181-462-8

Cesty (2000) 80-7181-462-8 352
Ottovo nakladatelství (2000)

Smělá, pracovitá, a přesto nevyléčitelná romantička - Princess "Cessy" Calhounová pevně věří v lásku na první pohled. Jenže ve svých čtyřiadvaceti se s ní ještě nikdy nesetkala - dokud ji neomámí rafinovaný pán jménem Gerald. Kvůli své nově nalezené romanci se Cessy vzdá všeho - i svého značného jmění. Hezký Tom Walker, kavalerista-dobrovolník bez kořenů, zato s pestrou minulostí a bláznivým snem o "černém zlatě", chce peníze a Cessy se v nich topí. Vytvořil si tedy rafinované druhé já, aby zlákal dceru boháče. Jenže Cessyin nadšený duch je nakažlivý. A z trosek svého plánu na rychlé zbohatnutí ji Tom spatří v novém, lákavém světle. Ačkoliv nyní touží po téhle pozoruhodné cizince, srdce Cessy nikdy nebude doopravdy jeho - aspoň ne do té doby, dokud bude ta dáma, sníž se "Gerald" oženil, zamilovaná do lži. (Založil/a: Gerardka)

Pamela Morsi Pamela Morsi
*??.??.1951