Spravedlivý hněv

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Fantom Print - 2010
ISBN: 978-80-7398-087-0

Fantom Print (2010) 978-80-7398-087-0 384

Všichni čtenáři a čtenářky Trpaslíků znají alfy jako temné, neúprosné bojovníky. Nyní se o těchto tajuplných bytostech konečně dovíme něco víc: Dsôn Faimon, říše alfů, plánuje tažení proti dávným nepřátelům elfům. Alfové Sinthoras a Caphalor mají získat přízeň mocného démona, aby ještě více posílili údernost jejich vojska. Oba válečníci se však od sebe nemohou více lišit: zatímco Caphalor by nejraději pouze bránil hranice říše, ctižádostivý Sinhoras touží po něčem větším. Ovládá ho přání konečně si podrobit celou Skrytou zemi… Po milionovém úspěchu trpaslíků nastává nová epocha – věk alfů. (Založil/a: tarasek)

Samael
  20. 7. 2014, 21:36
Černoočka Sinthoras a Caphalor.Dva konkurenti co si jdou od začátku po krku se změní v nejlepší přátele.Knížka je velice záživná a dobře se čte.
Příběh není lehce předvídatelný což je velký plus.Šup na druhý díl.
RenataHopsinka
  19. 2. 2014, 18:45
Taky se mi tato kniha o alfech líbí daleko více než knižní série o trpaslících. Je mnohem čtivější a zajímavější.
katches
  15. 10. 2013, 14:31
Musím říct, že se mi knihy o alfech líbí, mnohem více než Trpaslíci. Děj není tak předvídatelný, objevuje se nová záhadná rasa...jo tohle mě baví čist!
Sarael
  8. 3. 2012, 17:02
Nádherná kniha od začátku až do konce. Doporučuji všem příznivcům fantasy. Jediné co se musí autorovi vytknout jsou fatální chyby v ději, kterých si všimne jen hodně nepozorný čtenář, naštěstí se jich tu vyskytuje jen pár.

A ještě malá poznámka netýkající se knihy jako takové: Bohužel se tato kniha nedá číst víckrát než dvakrát, pokud chcete, aby vám zůstala neponičená, protože Fantom print vydává knihy ve strašných vazbách a i když se snažíte ke knize chovat sebelíp, tak ji před roztrhnutí vazby neubráníte.