Kdo je Mallory?

Kdo je Mallory? Originální název: Mallory

Ametyst - 2000
ISBN: 80-85837-51-X

Ametyst (2000) 80-85837-51-X 191

Malá skupina odbojářů z francouzského hnutí odporu po válce přijiždí do Londýna, aby pomstila smrt svého velitele; kterého jeden z členů zradil gestapu. Avšak zrádce, Mallory, se ukáže být nad jejich síly a dva ze skupiny jsou zavražděni. Zbývající trojice se rozhodne přizvat si na pomoc Martina Corridona, bývaiého člena jednotky commandos. Corridon přijímá úko! zabít Malloryho za odměnu 1500 liber, ale má v úmyslu po převzetí peněz mstitele podvést a.úkol nespinit. To se mu však nepodaří a je přinucen hledat Malloryho od brlohů v Soho až po osamělý ostrůvek u skotského pobřeží. Vi ce(ém .případu je však cosi podivného a záhadného... (Založil/a: Skippy)

#drama
James Hadley Chase James Hadley Chase
*24.12.1906 - †06.02.1985

Rames
  10. 6. 2016, 17:47
Přečteno v audio podobě a jsem spokojená, je to klasická Hadleyovka která zpříjemní mytí oken. Zápletka se zdá jednoduchá a proto jsem nechápala Corridonovo váhání zda zakázku přijmout či ne. Tušil ale víc než já a jak se později ukázalo měl pravdu , nic není takové jak to vypadá.