Originální název: Údolí krásných žab

Erika - 1996
ISBN: 27-012-74

Erika (1996) 27-012-74 196
Olympia (1974)

Dívčí román vypráví o světě patnáctiletých dívek. Hrdinka, jejíž zájmy tvoří škola, písničky a tanec, prožívá milostné okouzlení k chlapci, jenž vyniká nejen zjevem a sportovními výkony, ale i odvážnými sny. Jejich citový vztah prochází zkouškou odloučení, když ji rodiče proti její vůli pošlou na prázdniny do pionýrského tábora - do Údolí žab. (Založil/a: Kiki_)

Ariko
  11. 9. 2014, 22:41
Opět vánoční dárek od mé drahé sestřičky. Díky Bohu, že mi te´d nedává Rosamundu Pilcher :) asi nejsem moc romantický typ na podobné knihy, ale přečtu téměř vše :)
Tojaheva
  12. 11. 2015, 13:50
Knihu i film jsem znala už jako menší a musím říct, že tenkrát moje očekávání uspokojila. Ale že bych po ní sáhla i v pozdějším věku, to se opravdu nestane.
maurarita
  5. 8. 2015, 9:17
Další dívčí počtení pro všechny malé i velké holky , samozřejmě je hezké a napínavé filmové zpracování
gabce
  6. 3. 2014, 11:24
Proč ne? taková dívčí odpočinková četba... dle mého názoru dnešní puberŤačky jsou někde jinde - což je asi velká škoda ...