Zlý sen

Zlý sen Originální název: Zlý sen

Epocha - 2010
ISBN: 978-80-7425-046-0

Epocha (2010) 978-80-7425-046-0 248

Podzimní výlet na ostrov Rujana se pro hrdinku knihy Fridu rychle změní v noční můru: zradí ji milenec, lidé okolo ní nejsou tím, čím se zdají být, a dívka je proti své vůli přinucena pátrat po tajemství Arkonské věže. Nakonec si s ní začne pohrávat i čas: Frida se ocitne ve dvanáctém století a zažije pád arkonské svatyně. V potocích krve a kouři plamenů, pohlcujících poslední pevnost pohanských mágů, pak nalezne kořeny vlastní existence... (Založil/a: mitosh)

David Glockner David Glockner
*??.??.1971

Honzissis
  1. 4. 2015, 22:47
No, co k tomuto dodat... byl jsem rád, že mám knihu za sebou. Kniha dává více otázek než odpovědí. Hlavní hrdinka nudná a sobecká nána. Příběh se ve finále nedobere vlastně ničemu. No, ale necháme té hany a vidím pozitivum ve velice dobrém nápadu, škoda že nedotaženém. Pro mě kniha podprůměrná a navíc je v tomto vydání tolik pravopisných chyb až to bolí. No ale nebyl jsem donucen knihu odložit a nedočíst, takže dávám 35%.