Upíří chutě

Upíří chutě Originální název: Vkus vampira

Netopejr - 2007
ISBN: 978-80-87044-05-6

Netopejr (2007) 978-80-87044-05-6 303

Jestliže si pod pojmem upír představujete bledého hubeňoura s vyčnívajícími zuby, od nichž odkapává krev, jste na omylu!
Upírů je totiž mnoho druhů. Energetický upír, mátový upír, upír-vamp... A přidáte-li k nim ducha, inteligentní auto, Velkého Šéfa v podobě kocoura, milicionáře-medvědodlaka, lovkyni upírů a vůbec celou organizaci Ohařů, to vše zasazené do poklidného města v současném Rusku, dostanete skvělý příběh vyprávěný upírem-intelektuálem nejen o jeho úsilí chránit svou přítelkyni. Neboť i upír může cítit cosi jako lásku. (Založil/a: Galeana)

Aratar
  21. 8. 2014, 19:19
Neotřelé, opravdu svěží a čtivě napsané upírské téma. Opravdu doporučuji. Taková velká zářivá hvězdička mezi těmi dnešními romantickými evergreeny pro náctileté.
sokoba
  7. 2. 2012, 21:53
Upíří chutě, to je pro mě originál. Upíři jsou dnes už hodně ohraní, ale tahle kniha je úplně jinak zpracovaná. Nikde není ani stopy po nějakém romantickém vztahu mezi hlavními hrdiny. Dvě absolutně odlišně krásné ženy a jeden opravdu divný muž. Prostě mě to dostalo. Má to spád, originalitu, úžasný vtip. Doporučuji.