Krásná loupežnice

Originální název: Sovay

Euromedia Group - 2009
ISBN: 978-80-242-2453-4

Euromedia Group (2009) 978-80-242-2453-4 352

Jsme v Anglii, píše se rok 1783. Když krásná a zámožná slečna Žofi nesedí modelem malíři portrétů, oblékne mužský plášť a širák s pérem a přepadává cestující – a ještě k tomu za denního světla! V dobách, kdy je politická situace mezi Anglií a Francií napjatá na nejvyšší míru, se však cestující neobávají jen zločinných loupežníků. Všude se to hemží špehy a stává se, že někdo jen něco neopatrně prohlásí a vzápětí se po něm slehne zem. Žofi ukořistí brašnu patřící jednomu z nejmocnějších a nejnebezpečnějších mužů celé země. Nemusí tajit jen vlastní totožnost, ale chránit i svého otce... Strhující historická sága, v níž před očima čtenáře defiluje barvitá mozaika lupičů i šlechticů, prostitutek, zlodějíčků i vznešených dam, revolucionářů i špehů, od autorky Čarodějnice na útěku a Čarodějnice se vrací. (Založil/a: Kiki_)

Celia Rees Celia Rees
*17.06.1949