Zkaženost

Originální název: Immoral

Knižní klub - 2006
ISBN: 80-242-1614-0

Knižní klub (2006) 80-242-1614-0 464

K napsání svého detektivního románu Zkaženost byl Brian Freeman inspirován skutečnou událostí: v roce 1992 zmizela v minnesotském Inver Grove Heights beze stopy pětiletá dívenka. Dětskou oběť nahradil krásnou, sexuálně přitažlivou dívkou a celý případ dovedl až k překvapivému rozuzlení.
Mrazivý Freemanův thriller nenahání husí kůži panoptikem drastických scén,ale vhledem do temných zákoutí sociopatických duší dívky fixované na mrtvého otce a vraha, který nemůže odolat touze po lolitkách... (Založil/a: Aliena)

Brian Freeman Brian Freeman
*28.03.1963

Nestea
  30. 7. 2011, 23:04
kniha je napsaná poutavě, ale trochu mne mrzelo, že o hlavní aktérce se tam toho moc nepíše. Respektive se objeví na začátku a pak až na konci, což mi přijde škoda mohlo by to být napínavější :o)
Franny_Glass
  30. 1. 2015, 19:03
Líbila se. A konec možná krapet překombinovaný, ale aspoň překvapil. Moc čtivá knížka a líbí se mi i jak popisuje autor ty reálie - třeba noční Las Vegas.